uaru

Відпочинок в Берегово

Хочете побувати в центрі Європи? Тоді Вам обов'язково слід відвідати Закарпаття. Запитайте чому? А відповіддю на Ваше запитання буде: бо центр Європи, а саме географічний центр Європи знаходиться саме в нашому мальовничому і незрівнянному краю.

Місто Берегово розташоване на березі невеликої річки Верке у підніжжя гір, засаджених виноградниками. Ця деталь вказана не випадково, адже Берегово прославилося давніми традиціями вирощування винограду та виробництва вина. Приїхавши на відпочинок в Берегово, ви зможете в фірмовому магазині придбати пляшку-другу закарпатського вина і порадувати себе ним будинку. Ще одна особливість Берегово - через те що протягом довгих століть місто перебувало у владі угорських королів, сьогодні тут переважна більшість населення саме угорської національності.

отдых в Берегово - центр Европычастный отдых в Берегово

Пам'ятки Берегово

Своє знайомство з цим містом варто почати з огляду його пам'яток. Адже що як не пам'ятники архітектури та культури допоможуть дізнатися місто ближче, і хто, як не екскурсовод допоможе детально розібратися в його історії та легендах? Крім того, в організації екскурсій допомагають туроператори в місті, та й в готелях і пансіонатах частенько влаштовують різні походи, пікніки і в тому числі екскурсії. За бажанням ви також можете замовити автобусний тур по всьому Закарпаттю, і ця подорож буде максимально цікавим, захоплюючим і незабутнім.

Приїхавши на відпочинок в Берегово, відвідайте пам'ятники видатним діячам угорського народу. Крім того, в місті відкрито 42 меморіальні дошки діячам історії, культури і мистецтва. У Берегові працює професійний угорський національний театр імені Д. Ійеша, аматорський народний театр. Природно, це не всі пам'ятники історії, якими може похвалитися Берегово.

Лікувальний відпочинок в Берегово

Головна «пам'ятка» Берегово - басейн з термально-лікувальною водою. Він був побудований ще в кінці 60-х років, в центрі міста біля спортивної бази «Закарпаття». Басейн заповнюється кремнієво-азот-вуглекисло-хлоридно-натрієвими водами високої мінералізації з гейзера глибиною 1,5 км. Лікувальна вода брудно-коричневого кольору, і в будь-який час року має температуру близько +50 ° С, але в басейні охолоджується до + 33 ° С. Така специфікація води не дозволяє знаходиться в ній більше 2 годин на добу, інакше можна втратити свідомість. Але правильне використання цієї лікувальної води допомагає позбутися проблем з опорно-руховою системою і захворюваннями шкіри. Якщо ж ви просто маєте бажаня досхочу наплаватись, краще їхати одразу на море https://zatoka-promenad.com/.

Подорожі та оздоровлення - це те, що пропонує Берегово туристам на відпочинку. У багатьох відпочиваючих це місто асоціюється з прекрасною і оригінальною архітектурою, багатою історією і незвичайними легендами, інші запам'ятовують його по прекрасним винам, треті не можу забути його лікувальні властивості. Для кожного Берегово відпочинок пропонує індивідуальний, але в той же час незвичайний. Це і робить його таким неповторним.
Контакти:

Україна, 90202,
Закарпатська обл.,
М.Берегово,
пл.Ференца Ракоці, 1

Відділ бронювання:
+38 (067) 99-79-711 Kyivstar
+38 (095) 14-47-999 MTC
+38 (063) 16-05-999 Life
+38 (048) 73-75-999
E-mail: info@sezon.in
skype My status:sezon.in